ГОРЕЩО
НОВО 20: бТВ отрече Цънцарова да е уволнена
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
МРЕЖАТА ГЪРМИ за уволнението на Цънцарова: Браво, бТВ! Мария е партиен журналист на ППДБ
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
Деница Сачева поиска шефовете на БТВ да кажат наистина ли Цънцарова е уволнена и защо
Темида
Прокуратурата няма да иска постоянен арест за шофьора, прегазил дете в Ловеч
2908
на 17.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Окръжната прокуратура в Ловеч няма да внася искане в съда за вземане на мярка за неотклонение "задържане под стража" на 20 –годишния шофьор, обвинен, че с автомобила си е прегазил 10-годишно дете в центъра на Ловеч миналия четвъртък.
препоръчано
Момиченцето почина на място. От прокуратурата смятат, че няма данни младежът да се укрие или да извърши друго престъпление. Той ще бъде освободен от ареста по-късно днес, когато изтича 72-часовата мярка за задържане.
Разследването по случая с пътния инцидент продължава. Информацията е на БНР.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Пуснаха срещу 5 бона бившия директор на 138-о училище
6527
преди 31 минути
Прокуратурата разследва кражба на крупна сума от частна АГ болница
14541
преди 5 часа
Съдът гледа мярката на бившия директор на 138-о училище
10822
преди 9 часа
И седмината кандидати за европейски прокурор са допуснати до публично изслушване
11463
преди 20 часа


