BG EN

Прокуратурата подхвана смъртта на 7-годишно момиченце от Литаково

ГОРЕЩО
Темида

Прокуратурата подхвана смъртта на 7-годишно момиченце от Литаково

33629
на 04.05.2025
Прокуратурата подхвана смъртта на 7-годишно момиченце от Литаково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Под ръководството на Окръжна прокуратура-София се водят действия по разследване по образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл. 123, ал. 1 от НК – причиняване на смърт вследствие на немарливо изпълнение на занятие или на друга правно регламентирана дейност, представляващи източник на повишена опасност.

препоръчано

На 03.05.2025 г. във Филиала за спешна медицинска помощ в гр. Ботевград е приета 7-годишната А.А. с болки в корема, след което момичето е транспортирано в УМБАЛСМ „Н.И.Пирогов“. Въпреки извършените реанимационни дейности е констатирана смъртта на малолетното дете.

Образувано е досъдебно производство. Извършен е оглед на местопроизшествие. Възложена е експертиза за установяване причината за смъртта на детето на специалисти от Клиниката по съдебна медицина и деонтология към Александровска болница.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за 22 май - денят е прекрасен за Девите, Стрелците подвластни на лошото настроение САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за 22 май - денят е прекрасен за Девите, Стрелците подвластни на лошото настроение
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха законите за здравното осигуряване и филмовата индустрия (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха законите за здравното осигуряване и филмовата индустрия (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 43
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК