BG EN

Дадоха 17 години затвор на внучката на убитата актриса Виолета Донева

ГОРЕЩО
Темида

Дадоха 17 години затвор на внучката на убитата актриса Виолета Донева

46135
на 06.11.2024
Дадоха 17 години затвор на внучката на убитата актриса Виолета Донева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

17 години затвор при първоначален строг режим за Ивет Стайкова, обвинена в убийството на баба си - актрисата Виолета Донева. Това реши съдът. Според прокуратурата деянието е било извършено по особено жесток и мъчителен за жертвата начин.

препоръчано

И днес Стайкова не даде обяснения пред магистратите, но няколко пъти се разплака в съдебната зала. Защитата ѝ твърди, че поради липса на преки свидетели, фактите по делото са спорни. Липсвали категорични преки доказателства за нейното авторство, а косвените също били дискусионни.

В последните си думи пред съда Стайкова поиска да бъде оправдана. Решението може да бъде обжалвано в 15-дневен срок.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Хороскопът на Алена за сряда - Овните ги връхлита лошо настроение, денят за Скорпионите е благоприятен САМО В ПИК! Хороскопът на Алена за сряда - Овните ги връхлита лошо настроение, денят за Скорпионите е благоприятен
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Борисов изхвърли тротинетките на внуците: Така караха, че фиууууу и ги няма вече....Ако стане нещо, вината е моя (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов изхвърли тротинетките на внуците: Така караха, че фиууууу и ги няма вече....Ако стане нещо, вината е моя (ВИДЕО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента