BG EN

Прокуратурата предаде на съд шофьор заради употреба на наркотици

Темида

Прокуратурата предаде на съд шофьор заради употреба на наркотици

4060
на 07.01.2022
Прокуратурата предаде на съд шофьор заради употреба на наркотици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софийска районна прокуратура внесе обвинителен акт в съда срещу 32-годишен мъж, шофирал след употреба на наркотични вещества.

препоръчано

На 11.05.2021 г. около 09,50 часа по бул. „Ботевградско шосе“ в гр. София, обвиняемият П.Б. шофирал лек автомобил, марка „Крайслер”, когато бил спрян за полицейска проверка. По време на проверката обвиняемият бил видимо притеснен и нервен. Полицаите му направили „Drugtest 5000“, който отчел, че П.Б. е шофирал след употреба на амфетамин и метамфетамин. Той отказал да даде кръвна проба за изследвания в болница.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 343б, ал. 3 от НК.

Предстои делото срещу П.Б. да продължи в Софийски районен съд.

 

 

 

 

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК