BG EN

Проливният дъжд наводни две детски градини в Бургас

Региони

Проливният дъжд наводни две детски градини в Бургас

11484
на 04.06.2019
Проливният дъжд наводни две детски градини в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Проливният дъжд наводни две детски градини в Бургас, информира БНР. Дъждът продължава вече повече от час.

препоръчано

Прокапал е покривът на детското заведение "Делфинче" в "Меден Рудник". От полицията съобщават, че децата са изведени оттам. Наводнени са и избите на бл. 431 в комплекса, има наводнени и мазета в кв. "Победа".

Падналият дъжд е 9-10 литра на кв. метър.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК