ГОРЕЩО
inbet пита: „Кой е твоят?“
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с екшън коментар: Теодора Георгиева е доста семпла жена. Петното, което лепна върху страната ни, е непоправимо (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проливни дъждове предизвикаха наводнения в Южна Франция, съобщи местното издание Local. Особено тежко е положението в Монпелие, който е под вода. Режим на природно бедствие е въведен в 60 градове и села в региона.
препоръчано
В департамент Еро тази нощ са били евакуирани около 4000 души.
В понеделник в региона са паднали около 300 мм валежи. Метеорологическата служба на Франция обяви „червен” код на опасност за Еро.
Днес се очакват още валежи.
Земетресение разтърси турския окръг Кахраманмараш
3192
преди 43 минути
Пилотите на Lufthansa ще стачкуват два дни, очаква се отмяна на полети
6104
преди 3 часа


