BG EN

Промениха началните часове на следващите два мача на "Левски"

Футбол

Промениха началните часове на следващите два мача на "Левски"

25987
на 23.09.2013
Промениха началните часове на следващите два мача на Левски

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Официално бе променен часът на мача от десетия кръг между отборите на "Левски" и Нефтохимик. Първоначално срещата трябваше да започне в сряда от 21,00 часа на стадион "Георги Аспарухов", но бе изтеглен от 18,00 часа. "Сините" настояваха за промяната в името на своите фенове, за да могат повече запалянковци да дойдат на стадиона. Тъй като двубоят е в средата на работната седмица, а температурата вечерта ще е ниска, от Левски пожелаха смяна на часа. Още повече, че от 21,45 в сряда мнозина фенове ще гледат Манчестър Юнайтед - Ливърпул за Купата на лигата в Англия. От Нефтохимик и ТВ7, която излъчва мача от “Герена”, също бяха съгласни за смяната на часа.

препоръчано

Най-старото столично дерби Славия - "Левски" от 11-ия кръг също бе променено. Двубоят ще започне в събота от 15,15 часа на стадион "Славия" в квартал "Овча Купел", а не както се очакваше в 15,00 часа.


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК