ГОРЕЩО
НЕ ПРИБИРАЙТЕ ЧАДЪРИТЕ: Облачно, дъждовно и ветровито през целия ден (КАРТА)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
"Петрохан“ във фокуса на световните медии: “Мистерията около убийството „Туин Пийкс“ в България се задълбочава със със смъртта на заподозрени"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на самопровъзгласилата се Донецка народна република (ДНР) Александър Бородай е потвърдил предположението, че черните кутии на разбилия се малайзийски Боинг се намират в Донецк, предаде Интерфакс, цитирана от „Фокус”. „В района на катастрофата са намерени технически елементи от самолета, приличащи на черни кутии. Те се намират в Донецк под мой личен контрол. Те ще бъдат дадени на международните експерти в случай, че бъдат поискани”, заяви Бородай.
Той уточни, че предметите „не могат да бъдат предадени на представители на властите в Украйна, защото е твърде вероятно да бъде нарушена тяхната цялост, за да бъдат фалшифицирани резултатите от разследването”.
препоръчано
СЛЕД КОНСУЛТАЦИИТЕ: Президентът Йотова избира служебен премиер
7510
преди 29 минути
Случаят "Петрохан": Очакват се натривките, за да се разбере кой е стрелецът
9767
преди 59 минути


