BG EN

Простреляха сръбски бизнесмен и бивш министър пред дома му (видео)

ЧАС ПИК

Простреляха сръбски бизнесмен и бивш министър пред дома му (видео)

86453
на 15.11.2014
Простреляха сръбски бизнесмен и бивш министър пред дома му (видео)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Милан Беко, един от най-богатите сръбски бизнесмени, е бил ранен при засада пред дома му и е в болница в тежко състояние, съобщава vesti.bg, позовавайки се на белградският вестник „Блиц“.

препоръчано


Неизвестен нападател е стрелял срещу него, когато влизал в автомобила си.


Бизнесменът не членува в нито една партия, но е бил министър в няколко правителства на различни партии и е участвал в някои от най-големите приватизационни сделки. В последно време е споменаван като кандидат за директор на компанията „Сръбски железници“.


Той е известен като автор на закона за приватизация, който е в сила до 2001 г., и с продажбата на 49% от собствеността на телекома на гръцката ОТЕ.


През първото десетилетие на 2000 г. Беко участва пряко или непряко в няколко големи приватизации – закупуването на най-големите сръбски млечни компании, на минералната вода „Княз Милош“, на „Пристанище Белград“ и заедно с Мирослав Мишкович в приватизирането на в. „Вечерне новости“ и компанията „С маркет“.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК