ГОРЕЩО
ЛЕТНИ КАПРИЗИ! Слънчево в цялата страна, след обяд ще вали с гръмотевици - температурите ще достигнат 34 градуса (КАРТА)
ДОКАТО ДЕМЕРДЖИЕВ СПИ: Киберексперт за фалшивите сигнали за бомби: Тестват устойчивостта на администрацията
Вежди Рашидов с ОСТЪР коментар: Радев искаше да помогне на България с "Боташ" - виновни са младите момчета от ПП, които го подведоха
ЩЕ МУ СЕ НА ДЕМЕРДЖИЕВ ДА Е ЕРКЮЛ ПОАРО: Какви са фактите зад водевила "полетите на Пеевски"
САМО В ПИК И "РЕТРО": Любо Нейков стопи 10 кила (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Участниците в демонстрацията пред сградата на главната прокуратура на Молдова разпъват палатки, за да започнат безсрочен протест, съобщава Интерфакс, цитиран от Фокус.
препоръчано
По думите на кореспондент от мястото на събитието, привържениците на партията „Червен блок“ („Наш дом-Молдова“) , които са провели шествие по централните улици на Кишинев до сградата на молдовската главна прокуратура сега разпъват палатки.
„Ние ще останем тук, за да блокираме сградата на прокуратурата, за да постигнем очистване на правосъдната система от корумпирани съдии и прокурори, които изпълняват заповедите на олигарха Влад Плахотнюк“, заяви лидерът на „Червен блок“ Григорий Петренко.
свързани новини
Сблъсък между полиция и протестиращи в Молдова
6932
на 06.09.2015
Молдовският президент се извини на протестиращите за ситуацията в страната
4006
на 06.09.2015
Срещата на НАТО в Анкара: Очаква се разговор между Тръмп и Зеленски
1606
преди 16 минути
САЩ нанесоха нови удари по Иран след атаки в Ормузкия проток
2828
преди 27 минути
МИСТЕРИЯ: Самолет изчезна над Арабско море
5450
преди 37 минути
Кметът Кличко: Столицата на Украйна Киев е под руски обстрел
5243
преди 57 минути


