BG EN

Протестиращи се оковаха във вериги - символ на социалната политика на правителството

ЧАС ПИК

Протестиращи се оковаха във вериги - символ на социалната политика на правителството

10203
на 25.07.2013
Протестиращи се оковаха във вериги - символ на социалната политика на правителството

Полицаите са без палки, щитове и каски

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във вериги сами се оковаха протестиращите пред парламента тази вечер.

препоръчано

"Това е символ на социалната политика на правителството. Тя ни оковава по този начин. Не можем да мърдаме, не можем да дишаме, не можем да живеем", поясниха пред ПИК демонстранти.

Тази вечер маршрутът на протеста е Министерски съвет - парламент - храм "Св. Александър Невски" - Енергийно министерство - МВР - Народно събрание.

Репортер на ПИК видя, че колата на министъра на икономиката и енергетиката Драгомир Стойнев е пред оглавяваното от него ведомство. най-вероятно той все още е на работа и е чул призивите за оставка на протестиращите. 

Засилено полицейско присъствие има по целия маршрут на демонстрацията. Пред парламента полицаите са без палки, щитове и каски. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Парламентът се събра извъндредно заради анархията с цените на горивата. Служебната власт с панически ход - впрегна НАП и митниците да следят вноса на петрол (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Парламентът се събра извъндредно заради анархията с цените на горивата. Служебната власт с панически ход - впрегна НАП и митниците да следят вноса на петрол (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК