ГОРЕЩО
ЧУДО В ХРАМА! По време на служба в Априлци от стенопис на Св. Климент и Св. Наум започна да тече благоуханна течност
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
Проф. Андрей Чорбанов с ВАЖНА НОВИНА: Хантавирусът не е заплаха, малко вероятно е да има епидемия
Барселона ще стане шампион в Ел Класико
БЛОКАДА В СОФИЯ! Полицията спира движението заради колоездачната обиколка Giro d’Italia - ето къде
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хиляди хора от хавайския град Хонолулу до американския град Маями, щатът Флорида, излязоха на шествия по улиците и магистралите на 11 ноември в знак на протест срещу избирането на Доналд Тръмп за президент на Съединените американски щати, предава американската телевизия CNN.
препоръчано
Една от най-големите групи демонстранти се събра пред кулата на Тръмп в Ню Йорк, където един от протестиращите обясни своята мотивация: „Думите не могат да опишат колко съм погнусена, че той беше избран вместо Хилари (Клинтън – б.пр.)“.
Това беше третата нощ на протести, откакто Тръмп спечели президентските избори в страната. Още повече демонстрации се очакват през почивните дни.
свързани новини
Фокус
Учен: Глобалната суша може да е причина за разпространението на хантавирус
6648
преди 10 часа
Рубио обсъди сигурността в Близкия изток с премиера на Катар
6284
преди 12 часа
Кибератака удари университети и училища в САЩ
13419
на 09.05.2026
НЯМА КРАЙ! Норовирус пламна на круизен кораб, над 100 души са болни
19471
на 09.05.2026


