BG EN

Протестът на майките на деца с увреждания в Бургас ще бъде подновен в понеделник

Региони

Протестът на майките на деца с увреждания в Бургас ще бъде подновен в понеделник

10174
на 17.06.2018
Протестът на майките на деца с увреждания в Бургас ще бъде подновен в понеделник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През уикенда палатков лагер в Бургас няма. От началото на следващата седмица обаче протестите ще продължат с пълна сила.  Това заяви пред радио Фокус-Бургас Гергана Маврова, организатор на протеста в града.

препоръчано

Тя разясни, че при откриването на пътната отсечка край Поморие, протестиращите са получили обещание от премиера Бойко Борисов за разглеждане на проблемите.

„Премиерът каза, че ще отпусне още средства за децата и хората с увреждания, но иска да му опишем къде са пробойните. Защото твърди, че се отпускат много пари, а те не отиват където трябва. Трябва да напишем и къде се губят тези пари според нас и чрез кмета на Общи Бургас Димитър Николов да му го предадем“, разясни Маврова.

Според нея това трябва да стане до 2-3 дни.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК