ГОРЕЩО
ГДБОП разкри схема за киберизмами чрез есемеси и съобщения в чат приложения от името на институции (ВИДЕО)
Проф. Михаил Констaнтинов: Трудна и нерешима задача е да се овладеят галопиращите цени
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
Стойчо Стойчев: Гюров много обичаше да се показва, да се снима, да се изтъква, да се саморекламира. Докато Радев е друго нещо
Александър Симов им СВАЛИ МАСКАТА: Създаването на комисия за Пеевски е пропаганден номер на десницата, който опитват във всеки парламент. Хайде да сменят подхода!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протестът срещу Експо Милано ескалира в бунтове и сблъсъци с полицията. Форумът беше открит с тържествена церемония в северозападната част на града.
препоръчано
Протестиращи срещу форума в италианския град запалиха няколко автомобила и започнаха да хвърлят камъни по полицията. Органите на реда били принудени да използват сълзотворен газ и водни оръдия.
Властите се опасяваха от провокации от враждебни демонстранти и организирани групи. Според някои информации в протеста са участвали 10 000 души. /ТАСС
Ужас потресе Милано! Прокурор загина при стрелбата в съда
8264
на 09.04.2015


