BG EN

Професор напуска Алма Матер, възмутен от пияните си колеги

Животът днес

Професор напуска Алма Матер, възмутен от пияните си колеги

9476
на 08.12.2013
Професор напуска Алма Матер, възмутен от пияните си колеги
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият декан на Философския факултет проф. Александър Димчев напусна Софийския университет, заради скандалното видео на двамата пияни преподаватели проф. Драгомир Драгонов и д-р Костадин Рабаджиев.

препоръчано

„Възмутен съм от начина, по който се държат някои колеги към студентите. Не може по този начин да възпитаваме и да даваме знания на тези млади хора, когато ние не сме пример за тях", коментира професор Александър Димчев пред Нова Телевизия.

„Това е болката ми, която ме накара да подам оставка. От една страна тези млади хора се упрекваха, че са изнесли информация, която не е етична. От друга страна ректорското ръководство позволи на думи да бъдат очернени нашите студенти", добави още той.

Ръководството на университета все още не е приело оставката на професора. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите се захванаха с удължаването на бюджета и порязаха мераците на Възраждане“ за изслушване на Симеон Дянков и министър (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите се захванаха с удължаването на бюджета и порязаха мераците на "Възраждане“ за изслушване на Симеон Дянков и министър (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК