BG EN

Проф. Георги Близнашки съсипа президента: Радев можеше да си спести пътуването в Гърция и да не стига до този изблик от чувства. Той влезе грубо и брутално, а Горица не трепна

Акценти

Проф. Георги Близнашки съсипа президента: Радев можеше да си спести пътуването в Гърция и да не стига до този изблик от чувства. Той влезе грубо и брутално, а Горица не трепна

357555
на 23.08.2024
Проф. Георги Близнашки съсипа президента: Радев можеше да си спести пътуването в Гърция и да не стига до този изблик от чувства. Той влезе грубо и брутално, а Горица не трепна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Очевидно трябва да се предприемат действия, за да се угасят страстите, макар че това е буря в чаша вода, летни страсти. Ако се беше минало през кръг от разговори, това щеше да бъде избегнато. Това заяви пред бТВ проф. Георги Близнашки на въпрос трябва ли да се махне Калин Стоянов от поста вътрешен министър в следващия служебен кабинет.

препоръчано

Президентът можеше да си спести пътуването в Гърция и да разговаря с Горица Грънчарова за съставянето на кабинет, можеше да се мине по-гладко, а не да се стига до този изблик от чувства. Радев влезе грубо, брутално, а Горица не трепна. Много хора я видяха като герой, смята Близнашки. 

Излишни са тези скандали, защото служебното правителство трябва да се постарае да проведе едни честни избори, обобщи професорът.

Бях изненадан, че Пеевски е виновен и за решението на КС, има хора, които, като се провалят, на всяка цена търсят как да се измъкнат с една или друга личност. Според Гьобелс, като имаш да атакуваш кауза, се концентрираш в един човек, посочи Близнашки.

Не мисля, че МВР влияе в голяма степен върху резултатите от изборите. Ала-бала стана символ на фалшификациите с машинния вот, припомни той.

Знаменитата фраза на Кирил Петков за ала-бала с президента е свързана с машинния вот. Ако бяхте гледали изборния ден във Франция, когато Макрон реши да си свери представите за френското общество, видяхте, че там машини няма. Успяват да ги проведат така, че да няма сгрешени протоколи.

4 години агонията у нас продължава, ние си затъваме в блатото, проблемът е защо 50-то НС не успя да излъчи кабинет, обобщи той. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК