ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ОКОНЧАТЕЛНО! Забраниха вдигането на цените на стоки и услуги без икономическа логика за 1 година
Акценти
Проф. Михаил Константинов: С машинното гласуване изгубихме по 600 хил. избиратели на двата тура, с бюлетините ще върнем половин милион към урните
28679
на 02.06.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Ако върнем хартиената бюлетина, избирателите ще се покачат с половин милион. Това, че не получаваме анализ на разписките, влошава силно доверието в изборния процес." Това заяви проф. Михаил Константинов пред "Нова Нюз".
препоръчано
Математикът обясни, че ефектът от машинното гласуване е, че избирателите са намалели с по 600 000 души на двата последни вота.
"То отблъсна българските избиратели. Манипулацията при действителни и недействителни бюлетини е най-малка", посочи той. И допълни, че купуването на гласове става групово, а не индивидуално.


