ГОРЕЩО
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„С ваксинирането срещу COVID-19 се надяваме да се върнем към нормалността на нашия живот.” Това заяви клиничният имунолог проф. д-р Мариана Мурджева пред Нова телевизия.
„То се прави с цел да се изгради имунитет в голяма част от обществото и така да се пресече разпространението на вируса, да се намалят рисковете за заразяване, както и тежестта на клиничната картина, усложненията и броя на пациентите, загубили битката с вируса”, каза още тя.
„Очакванията ми са позитивни. Ваксинацията срещу една пандемия не е прецедент. Благодарение на ваксинирането сме успели да неутрализираме много епидемии досега, като морбили например”, допълни Мариана Мурджева.
препоръчано
свързани новини
Европол предупреди за опасност от фалшиви ваксини срещу COVID-19
10776
на 05.12.2020


