BG EN

Пукнатини с дължина 150 м застрашават къщите на остров Крит

Балкани

Пукнатини с дължина 150 м застрашават къщите на остров Крит

64414
на 28.04.2025
Пукнатини с дължина 150 м застрашават къщите на остров Крит
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пукнатини с дължина около 150 метра се появиха на остров Крит.
 
Гръцките власти започнаха днес проверки във Вутес, община Ираклион.
Засегнати са пътищата и най-малко 15 къщи, което предизвика тревога сред жителите, съобщава гръцкото издание „Катимерини“.

Научни екипи продължават да правят измервания и да събират данни, за да установят причината за явлението, каза още той, предаде Нова телевизия.

препоръчано

Жителите на повредените къщи са посъветвани да потърсят къде да се настанят за през нощта. Местните власти обявиха извънредно положение в зоната за период от един месец.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК