ГОРЕЩО
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лек автомобил "Фиат Пунто" е паднал в строителен изкоп в Шумен. Инцидентът е станал на ул. „Строител" в града, до бившата мелница, където в момента се извършват строителни дейности, пише "Дарик".
препоръчано
Докато работниците били на обекта изведнъж по улицата се чул автомобила, който паднал в изкопа от около 5 метра височина. В кола имало двама мъже, които видимо не били тежко пострадали, но били в шок.
Екип на бърза помощ е откарал мъжете за преглед в шуменската болница.
свързани новини
Кола падна в река Бистрица, няма жертви
8271
на 25.08.2013
Паркиран автомобил потегли сам и едва не кацна върху хора в съседен двор
9216
преди 8 часа
Пътят Велинград - Сърница е затворен за движение от голямо срутище
6531
преди 8 часа
Верижна катастрофа на "Тракия" в посока София
13945
преди 13 часа


