BG EN

Пускат под гаранция съдружника на Лилана срещу 40 бона

Темида

Пускат под гаранция съдружника на Лилана срещу 40 бона

26019
на 25.08.2020
Пускат под гаранция съдружника на Лилана срещу 40 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Апелативният специализиран съд пусна от ареста под гаранция от 40 000 лева  съдружника на  съдружника на Лиляна Деянова – ЛиЛана – Мартин Димитров.

препоръчано

Миналата седмица спецсъдът измени мярката на Димитров от "задържане под стража" в гаранция от 20 000 лева. Прокуратурата е внесла протест срещу това. Днес Апелативният спецсъд съд заседава и прецени, че той трябва да излезе от ареста под гаранция от 40 000 лева, т.е тя бе увеличена. Димитров трябва да бъде освободен след внасяне на гаранцията, освен ако не се задържа на друго основание.

Припомняме, че на 6 август  ЛиЛана беше пусната под домашен арест.

Тя е обвинена за източване на еврофондове. Според прокуратурата заедно със съдружника си Мартин Димитров  отчитали като продаден създаден от тях софтуер. На практика обаче сделки нямало.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК