ГОРЕЩО
Край на опашките за билети в София: Пуснаха ново приложение за градския транспорт през телефона (СНИМКИ)
Диана Дамянова: Управляващите не се страхуват от бури в чаша вода, а парламентът не може повече да е арена на сблъсъци тип "говорилня"
Варненска журналистка: Нова тв изпра Благомир Коцев с омекотител, а той лъга брутално и на килограм за незаконните 104 къщи
Прокуратурата разплете бруталното убийство край София
Цончо Ганев ПРОБВА нервите на председателя на парламента Михаела Доцова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов сериал „Мотыльки“ (Нощни пеперуди), посветен на аварията в Чернобил, започва утре по Първи канал на Руската телевизия. В събота, на 26 април се навършват 28 години от трагичния инцидент с ядрената централа в Чернобил. Филмът е базиран на реални събития и на спомените на главните герои. Ще бъде излъчван от 20,30 часа, веднага след "Время".
препоръчано
ПОЛЕЗНО: Защо е важно да зареждаме резервоара догоре
25861
на 24.05.2026
Мирей Матийо изпрати цветя на Лили Иванова в зала "Олимпия"
23686
на 24.05.2026
Как Наоми Кембъл поддържа тяло на супермодел и на 56
25514
на 22.05.2026


