ГОРЕЩО
АД ПОД НЕБЕТО! Слънчево и горещо в цялата страна - температурите ще достигнат 35 градуса (КАРТА)
Десислава Атанасова с НОВ УДАР по Демерджиев: Справката за мене е екселска таблица с невярно съдържание
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Почина синът на Весела Лечева и Манол Велев
ПРОВАЛ НА ПОЛИЦЕЙСКИЯ СПИСЪК С ПЕЕВСКИ! Двама от доклада ГДБОП отричат да са пътували в един самолет с него - нито го познават, нито са го виждали някога
Румен Радев с ТЪЖНА НОВИНА: Почина космонавтът Александър Александров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британските власти са освободили двама от шестимата българи, осъдени за шпионаж в полза на Кремъл. По информация на британски медии това са Ваня Габерова и Иван Стоянов.
препоръчано
Двамата бяха част от групата българи, осъдени на общо 50 години затвор за шпионски операции в цяла Европа в полза на Русия.
Ръководени от австриеца Ян Марсалек, от името на руското разузнаване, те са извършвали мисии за наблюдение в цяла Великобритания и Европа, насочени към журналисти, руски дисиденти, политически фигури и украински войници.
Стоянов, който се призна за виновен, е осъден на 5 години, а Габерова е с шест годишна присъда.
Пуснаха двама от шестимата българи, обвинени в шпионаж от Великобритания
12373
преди 3 часа
Защо времето на хранене е толкова важно за здравето
13207
преди 16 часа
Оставиха в ареста обвинените за убийството на атентаторката в Монако
14286
преди 20 часа


