ГОРЕЩО
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руските ваксини са ефективни срещу нови щамове на коронавируса. Това увери държавният глава на страната на среща с ръководителя на Федералната агенция по биомедицина Вероника Скворцова, съобщава вестник „Российская газета“.
препоръчано
„Както ми казаха, ваксините, които имаме днес, са ефективни срещу тези щамове, които плашат всички в Европа и не само в Европа. Тестовете... показват, че нашите ваксини са ефективни срещу тези щамове", подчерта лидерът на Кремъл.
„Рецепторният домен в нашата популация не е променен и всички наши ваксини - както „Спутник V“, така и ваксината, произведена от „Вектор“, действат добре", потвърди на свой ред Скворцова.


