BG EN

Путин обеща на Ципрас да повдигне въпроса за турските провокации срещу Гърция пред Ердоган

Европа

Путин обеща на Ципрас да повдигне въпроса за турските провокации срещу Гърция пред Ердоган

12943
на 24.03.2018
Путин обеща на Ципрас да повдигне въпроса за турските провокации срещу Гърция пред Ердоган
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Русия Владимир Путин е обещал да повдигне въпроса за турските провокации спрямо Гърция, когато се срещне с турския си колега Реджеп Таийп Ердоган на 3 април, по време на телефонния си разговор с гръцкия премиер Алексис Ципрас, проведен по инициатива на гръцката страна, с цел гръцкия лидер да поздрави руския президент за победата му на президентските избори в Русия, проведени в неделя, пише електронното издание на гръцкия вестник Protothema.

препоръчано

Според правителствени източници, Ципрас е запознал Путин с инициативите на гръцкото правителство за насърчаване на диалога между Гърция и Турция, докато руския президент е отбелязал, че е наясно с и признава важния принос на гръцкия премиер в тази област.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК