ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Путин: Ограниченията на вноса не противоречат на договореностите със Световната търговска организация
3264
на 14.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският президент Владимир Путин не вижда противоречие при решението да се ограничи вноса на селскостопански продукти от редица страни с договореностите между Русия и Световната търговска организация (СТО), предаде РИА Новости.
препоръчано
„Подписали сме договор за присъединяване към СТО, че в случай на защита на интересите и сигурността на страните, имаме право да приемем ограничения”, заяви Путин.
България е изпълнила всички критерии срещу прането на пари и тероризма
5355
преди 1 часа
ЕП одобри доклада за напредъка на Северна Македония по пътя към ЕС
14751
преди 2 часа


