ГОРЕЩО
Деница Сачева охлади мераците на ППДБ - каза защо Борисов трябва да остане начело на ГЕРБ
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
Мащабна спецакция срещу пране на пари в София: Иззети са 400 000 евро и множество ценности
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
Александър Йорданов за срещата с ППДБ при Радев: Различия в мненията - нула. Акъл - един. Но за власт мерак - неугасим
СВЕТЪТ ДНЕС
Путин: Създаването на антитерористичен фронт под егидата на ООН изисква вниманието на дипломатите
2503
на 10.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Въпросът за създаването на широк антитерористичен фронт под егидата на ООН изисква специално внимание от дипломатите, заяви руският президент Владимир Путин в поздравлението си към руските дипломати за Деня на дипломатическия работник, предаде ТАСС.
препоръчано
„Въз основа на постигнатите резултати, е важно и занапред да се продължи с активната защита на основните принципи на международните отношения като равенство и взаимно уважение, политико-дипломатическото уреждане на конфликти и кризи, колективно търсене на решения на регионални и глобални въпроси“, гласи поздравителната телеграма на президента, текстът на която беше публикуван на уебсайта на Кремъл.


