ГОРЕЩО
ЕКШЪН: Обраха палата на социолога Кънчо Стойчев - липсва каса със 100 бона
ЖЕСТОКА КРИТИКА към Демерджиев - обвиниха го, че е като махленска клюкарка и е докарал МВР до дъното
Fibank и McLaren Mastercard Formula 1 Team сбъдват мечти за феновете
Силвия Пейчева: Ако искаме туризъм, трябва да можем да изграждаме и ремонтираме инфраструктура в планините и курортите
Радев жегна предишните редовни правителства: Опитаха се да постигнат икономически ръст по най-лесния начин. Резултатът го знаем - инфлация, дългова спирала, висок дефицит (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Русия Владимир Путин утре ще се срещне с гръцкия си колега Прокопис Павлопулос, който днес пристигна в Москва, за да участва на форума „Русия и светът: поглед в бъдещето“, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
„По време на срещата двамата планират да обсъдят състоянието и перспективите пред руско-гръцките отношения“, съобщиха от прес-службата на Кремъл. „Освен това, ще бъдат разгледани редица актуални международни въпроси“, добавиха от там.
Путин и Павлопулос ще се срещнат за първи път. Гръцкият президент е първият чуждестранен лидер, с който руския президент ще се срещне тази година.
препоръчано
свързани новини
Путин и Обама обсъдиха ситуацията в Сирия и Украйна
5208
на 13.01.2016
ЕКШЪН: Обраха палата на социолога Кънчо Стойчев - липсва каса със 100 бона
42168
преди 51 минути
Fibank и McLaren Mastercard Formula 1 Team сбъдват мечти за феновете
6719
преди 2 часа


