BG EN

Пчелар изгоря с над 13 бона

Инциденти

Пчелар изгоря с над 13 бона

17652
на 22.06.2015
Пчелар изгоря с над 13 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Неизвестни са подпалили 28 кошера на пчелар в монтанското село Горно Белотинци, съобщиха от полицията. Пожарът е вилнял в събота вечерта, малко преди 23 часа, пише Трибали.

препоръчано

От полицията са категорични, че става дума за умишлен палеж. Кошерите за залети с бензин и след това е драсната клечката.
Хората в селото разказват, че пламъците за секунди са погълнали всичко – и пчелите и фургона на 41-годишния Ивайло А.


Щетите според пчелари са за над 13 000 лева, защото медът, който се очаква да бъде добит от толкова кошери, е близо тон и половина.
В Горно Белотинци десетки хора вадят прехраната си с добив на пчелен мед. Местните смятат, че именно конкурент на Ивайло е драснал клечката на бизнеса му.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК