ГОРЕЩО
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възрастни господа дебнат хубавици, отишли сами да гледат на кино нашумелия филм "50 нюанса по-тъмно" и мастурбират пред тях. За шокиращите извращения сигнализираха две потърпевши, цитирани от "Телеграф".
препоръчано
Учудващо, нито една от потърпевшите не е поискала помощ или съдействие от охраната в киносалона. Жените разказват, че перверзните възрастни господа си вадят мъжките достойнства без притеснение от присъстващите в кино и мастурбират пред стъписаните погледи на очевидците.
От ръководствата на кината, в които са се разиграли неприятните случки, твърдят, че не знаят за подобни инциденти. Те призовават зрителите да сигнализират за нередностите, за да се предприемат мерки срещу тях.
Омбудсманът активира МВР по схемите с крадени коли
3811
преди 40 минути
Започна вторият етап от борбата с кърлежи и бълхи в София
3526
преди 1 часа
75 000 коли напускат София за Гергьовден, спират тировете
3491
преди 1 часа


