ГОРЕЩО
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поне един човек е загинал вследствие на земетресението, което удари индонезийския остров Ява в петък вечерта, предава AFP. Заради труса, регистриран на около 300 километра южно от Джакарта, местните власти са издали предупреждение за възможно цунами.
Освен 62-годишния загинал има поне още петима ранени.
препоръчано
По-рано вечерта в петък, 15 декември, силно земетресение с магнитуд 6,5 по скалата на Рихтер бе засечено в Южна Индонезия.
Силно земетресение разтресе Индонезия, има опасност от цунами
14646
на 15.12.2017


