BG EN

Първите румънски полицаи пристигнаха на родното Черноморие

Региони

Първите румънски полицаи пристигнаха на родното Черноморие

10765
на 02.07.2017
Първите румънски полицаи пристигнаха на родното Черноморие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първата серия от румънски полицаи стартира в събота мисия в черноморските курорти на България Албена, Златни пясъци, Балчик и Несебър, предава информационната агенция Ейджпрес. Мисията им, насочена към подкрепа и консултиране на румънски граждани,които са на почивка в съседната държава, ще продължи до 31 август.

препоръчано

"На 1 юли първата серия от осем румънски полицаи замина за България, а на 1 август втората серия ще пристигне да ги замени, като всяка серия ще бъде разделена на 4 екипа от двама служители. В мисията в България ще участват полицаи от румънските полицейски инспекторати в окръзите Телеорман, Сибиу, Тимиш, Алба и др., говорещи добре български и английски език. Румънските полицейски служители трябва да предлагат подкрепа и консултации, и да провеждат патрулни дейности заедно с българските полицаи", се казва в прессъобщението от Генералния полицейски инспекторат на Румъния, предадено на агенцията.

Това е осмата година, когато се организират такива мисии, като предишните са получили признание от страна на румънските туристи.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК