ГОРЕЩО
България в „ЗЛАТНАТА СРЕДА“ на НАТО: Отделяме за отбрана колкото Франция, изпреварихме Италия
ГОРЕЩО! Радев лети за Брюксел - влиза в битка с други европейски лидери за разпределянето на 400 млрд. евро
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
С РЕШИТЕЛНАТА ПОДКРЕПА НА ДПС: Държавата тегли нов дълг
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС внесе в парламента пакет от важни законопроекти (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първата група руски самолети напусна Сирия, предава РИА Новости, като се позовава на съобщение от Министерството на отбраната в Москва.
Машините летят в групи, всяка от които има „лидер“ (Ту-154 или Ил-76), който превозва персонал, авиационни и технически предмети. Той е следван от бойни самолети от други различни типове. В такъв формат продължава полетът до границата на Русия, след което самолетите самостоятелно се прибират до военните бази, в които са постоянно базирани.
препоръчано
При необходимост изтребителите ще извършват междинни кацания за презареждане и технически контрол, пише агенция "Фокус".
свързани новини
НАТО упреква Русия, че усложнява постигането на мир в Сирия
8229
на 05.03.2016
Социолог разчете ХОДОВЕТЕ НА РАДЕВ: Сега е времето за непопулярни реформи
25763
преди 1 часа
Радев ПОТВЪРДИ: Да, ще наложа вето на санкциите срещу Русия (СНИМКИ)
42814
преди 2 часа


