BG EN

Първи медал за България от Европейското по джудо

СПОРТЪТ ДНЕС

Първи медал за България от Европейското по джудо

4771
на 03.07.2015
Първи медал за България от Европейското по джудо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

България спечели първи медал от Европейското първенство по джудо за младежи и девойки, което се провежда в софийската зала "Арена Армеец".

препоръчано

Денислав Иванов постигна четири поредни победи в категория до 55 кг. и по-късно днес ще играе финал. Димитров победи категорично с ипон Томер Голомб от Израел на полуфинала, а в спор за титлата ще се изправи срещу друг израелец - Алон Ахарон.

В категория до 60 кг. Божидар Темелков загуби на четвъртфиналите от руснака Ахмед Богатирев, но продължава битката за бронзовия медал чрез репешажите. Във финалната среща от тях българинът ще срещне Ибрахим Алиев от Азербайджан.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК