ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ЧАС ПИК
ПЪРВО В ПИК: Борисов се срещна с държавния секретар на Ватикана. Ето какво му каза
11075
на 02.12.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В разговора си с държавния секретар на Ватикана Негово Високопреосвещенство кардинал Пиетро Паролин споделих страховете си, че живеем във време, в което религиите твърде често се използват с користни цели. В този смисъл, винаги съм работил за издигането авторитета на вярата пред обществото. Това написа на страницата си във Фейсбук премиерът Бойко Борисов, който е в Мадрид за 25-ата конференция по изменение на климата, която започва днес.
препоръчано
"В България различните религиозни общности съжителстват в мир и разбирателство. Предадох почитания си към Негово светейшество папа Франциск чрез държавния секретар Паролин", отбеляза още Борисов.
свързани новини



