BG EN

Първо в ПИК! Вратарят Арнаускас и звездата Танасе ще играят за Стяуа срещу Лудогорец, излекувани са

Футбол

Първо в ПИК! Вратарят Арнаускас и звездата Танасе ще играят за Стяуа срещу Лудогорец, излекувани са

4934
на 27.08.2014
Първо в ПИК! Вратарят Арнаускас и звездата Танасе ще играят за Стяуа срещу Лудогорец, излекувани са
Автор:   Милан Николов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голмайсторът Кристи Танасе и вратаря Гиедриус Аранускас ще могат да играят с Лудогорец за Стяуа в мача на стадион "Васил Левски". Това обявиха от румънския клуб часове преди важният двубой за влизане на групите на Шампионска лига. 

препоръчано

От Стяуа малко се притесняват, че Кристи Танасе не е играл доста време и дали ще покаже максимална форма. Именно само заради това наставникът на румънците Костел Гълка може да го включи като резерва. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК