ГОРЕЩО
КРАЙ НА СПЕКУЛАЦИИТЕ! Без Даниел Вълчев на президентските избори
Проф. Константинов с ТОП ПРОГНОЗА: Ниска избирателна активност на президентските избори и сигурен балотаж
Политологът Петър Чолаков: Опозицията е в шок - няма респектираща алтернатива на Илияна Йотова
ДРЕБНО ЗАЯЖДАНЕ! Настимир Ананиев помете Асен Василев: ПП тръгна от Радев, а днес му играят контра с пинг-понг
ОСТАНАЛОТО Е МЪЛЧАНИЕ! Диана Дамянова: Защо 3 правителства затаяват истината за трилъра "Петрохан"
Акценти
ПЪРВО В ПИК: Извънредна среща на шефовете на НСО и ДАНС с главния секретар на МВР
225936
на 18.11.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В кабинета на директора на Националната служба за охрана (НСО) е започнала среща на нейния директор с председателя на Държавна агенция “Национална сигурност” и главния секретар на МВР, научи Соня Колтуклиева.
препоръчано
По закон - от тримата зависи решението кой в държавата да бъде охраняван и за колко дълго време. Това законово положение изясни в петък по ПИК тв доскорошният министър на вътрешните работи Калин Стоянов.
Какво е предизвикало срещата на ген.Емил Тонев, Пламен Тончев и главен комисар Мирослав Рашков, има ли заплаха за живота на български политик - това ПИК се надява да научи в близките часове.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ


