ГОРЕЩО
Mini-то на Любомир Семерджиев срещу „големите“ (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Първа оставка в кабинета "Радев"
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катастрофа стана преди броени минути на централен столичен булевард, сигнализира читател на ПИК.
препоръчано
Две коли се удариха на булевард "Данаил Николаев" малко след Сточна гара в посока Подуяне. Инцидентът е станал на метри от светофара с улица "Злетово". Лекото меле е в най-дясното платно, като така паразилира и без друго натоварения булевард, при това в час пик.
За щастие пострадали няма, но от двете брони на колите не става нищо, уточнява читателят ни. Най-вероятната причина за катастрофата е неспазване на дистанция. На мястото все още няма полиция, която да регулира движението.
свързани новини



