ГОРЕЩО
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
Борислав Цеков: БСП и Доган остават в историята! Най-после имаме еднопартийно мнозинство
СМЯХ В ЗАЛАТА! Кокорчо се обади по темата за Манол Пейков - ето защо иска да е депутат от Пловдив
ИЗВЪНРЕДНО! ДПС с реакция след смяната на Сарафов: За нас е важно запазването на разделението на властите като гарант за демократичност
Темида
ПЪРВО В ПИК: Мощна акция на спецпрокуратурата и ГДБОП - удариха компютърен октопод, откраднал десетки милиони евро!
90106
на 04.12.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Компютърен октопод, източил десетки милиони евро от фирми, са спипали при мощна акция специализираната прокуратура и ГДБОП. Това научи ПИК от хора в бранша на информационните технологии и киберсигурността.
препоръчано
Според които ударът на родните власти е световен, тъй като измамите били в огромни размери, а сред пострадалите са сериозни фирми от САЩ!
Акцията е проведена на няколко адреса в столицата, откъдето са се извършвали крупните измами. Компютърният октопод е действал и срещу компании в Европа, и извън ЕС. Кибер атаките с източването на десетки милиони евро са правени с участието на българи, става ясно още по първоначални данни.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!
Отцеубиецът от Пловдив застава пред съда
4856
преди 59 минути
Пленумът на ВСС заседава след оставката на Сарафов
7368
преди 1 часа
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Какво ще правят ППДБ без дъвката "Сарафов"?
140792
преди 4 часа
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
198064
преди 8 часа


