ГОРЕЩО
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
Гръмна новина, че Путин е готов на мирни преговори след недостига на гориво заради украинските удари
МИРИШЕ НА СКАНДАЛ! Скопие привика посланика ни заради воаяжа до Пампорово на съпругата и сина на Мицкоски
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
РЕЦИДИВИСТ! Бербатов пак гази закона с кални бутонки. Спря като “арабин в пустиня” на столична улица! (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служебният министър на вътрешните работи Атанас Илков представи днес новият началник на ОДМВР-Пловдив Георги Машонов. Досега той беше началник на Районното полицейско управление на село Труд - на което кмет беше скандално известният Николай Копринков, дясна ръка на президента Радев, научи Соня Колтуклиева.
препоръчано
Криминалистът Георги Машонов е завършил полицейското училище в Пазарджик и Академията на МВР в София, започнал е работа като полицейски патрул в квартал Столипиново, бил е заместник-началник на Трето РПУ и началник на Второ РПУ на МВР в Пловдив, има диплома за юрист от ПУ “Паисий Хилендарски”.
Зелената идилия на Щирия
8481
преди 3 часа
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
89015
преди 7 часа


