BG EN

Първо в ПИК: Полиция ескортирала линейката с ранената гимнастичка Цвети от "Надежда" до "Пирогов"

ЧАС ПИК

Първо в ПИК: Полиция ескортирала линейката с ранената гимнастичка Цвети от "Надежда" до "Пирогов"

97412
на 14.06.2016
Първо в ПИК: Полиция ескортирала линейката с ранената гимнастичка Цвети от Надежда до Пирогов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полиция е ескортирала линейката с пострадалата гимнастичка Цветелина Стоянова, която около 2 ч днес падна от 6-ия етаж на жилищен блок в ж.к. "Надежда", научи ПИК от свидетели на мястото на инцидента.

препоръчано

Както ПИК съобщи, 21-годишната шампионка е на операционната маса, лекари се борят за живота й. Според медици, тя е докарана в болницата с политравма и е била в съзнание. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК