ГОРЕЩО
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ПЪРВО В ПИК! Премиерът Герджиков благодари лично на строителите за ремонта на „Ечемишка” (СНИМКИ)
20835
на 16.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят Огнян Герджиков се срещна в Министерския съвет със строителите, обезопасили тунел „Ечемишка“. Той изрази личната си благодарност за тяхната денонощна работа и проявен професионализъм.
препоръчано
„Когато отворихме тунел „Ечемишка“ поех ангажимента да ви поканя в Министерския съвет, за да ви видя и за да ви благодаря най-сърдечно, за това, което направихте. Вие свършихте нещо, което се нарича наистина подвиг“, подчерта министър-председателят.
Той изтъкна, че краткото време, в което са извършени ремонтните дейности, е било от изключителна важност, за да не остане Северна България задълго със затруднени транспортни връзки.





