ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
НАЙ-ВАЖНОТО
ПЪРВО В ПИК! Премиерът се качи на Витоша, за да изпусне напрежението (СНИМКА)
50342
на 27.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът в оставка Бойко Борисов реши да изпусне напрежението от скандалите, които тресат държавата, релаксирайки сред природата на Витоша.
препоръчано
Борисов, който не е почивал дни наред, си направи приятна разходка в планината, прекарвайки няколко часа на свеж въздух. Лидерът на ГЕРБ сам се похвали във Фейсбук профила си, публикувайки фотос с текст „На разходка във Витоша”.
Премиерът в оставка обаче предизвика фурор сред туристите, които през уикенда традиционно атакуват алеите на софийската планина. Две от по-напористите дами дори се намърдаха в предгръдките на Борисов, позирайки ухилени до уши за снимката.



