BG EN

Първо в ПИК! Цветелин Кънчев дава на главния прокурор агитката на "Левски" заради расистки обиди

ЧАС ПИК

Първо в ПИК! Цветелин Кънчев дава на главния прокурор агитката на "Левски" заради расистки обиди

10684
на 27.05.2014
Първо в ПИК! Цветелин Кънчев дава на главния прокурор агитката на Левски заради расистки обиди
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на "Евророма" Цветелин Кънчев смята да внесе сигнал до главния прокурор Сотир Цацаров за расистките обиди по време на баскетболната среща между "Левски" и "Лукойл".

препоръчано

По време на мача сините фенове крещели "Цигани, умрете!".

Кънчев ще отнесе случаят и до европейската и до световната федерация по баскетбол. В момента ръководството на партията заседава извънредно по този въпрос.

По-рано днес Кънчев попадна и в епицентъра на политическа интрига.

ПИК научи от свои източници на "Позитано" 20, че в БСП го гледат на кръв, защото по време на камапията ромите агитирали да се гласува за бюлетина №15. Десетки хиляди роми, обаче задраскали не само №15 в бюлетината, но и числото, осигуряващо преференциален вот.

По този начин от върхушката на БСП се опитвали да оправдаят провала на лидера си Станишев, който беше изместен за Брюксел от Момчил Неков.

В същото време социалисти отчитат, че без гласовете на "Евророма", БСП щеше да остане най-малко на трето място след изборите за евродепутати.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Илияна Йотова обяви кога връчва мандата и маркира първите ДВА ПРИОРИТЕТА пред кабинета Радев (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Илияна Йотова обяви кога връчва мандата и маркира първите ДВА ПРИОРИТЕТА пред кабинета "Радев" (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК