BG EN

ПЪРВО В ПИК TV: "Атака" иска налагането на мораториум върху продажбата на държавни имоти (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

ГОРЕЩО
Политика

ПЪРВО В ПИК TV: "Атака" иска налагането на мораториум върху продажбата на държавни имоти (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

69793
на 17.09.2020
ПЪРВО В ПИК TV: Атака иска налагането на мораториум върху продажбата на държавни имоти (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Парламентарната група на партия "Атака" даде брифинг в кулоарите на парламента.

препоръчано

"Брифингът става въпрос за държавна собственост и начина, по който се продава. През последната година се продава много държавна собственост. Редица ведомства продават държавни имоти", обясни председателят на парламентарната група на "Атака" Десислав Чуколов.

"Не се защитава общественият интерес с тези продажби", категоричен е той.

"Ще внесем в деловодството на Народното събрание текст, според който продажбите на държавни имоти трябва да стават чрез едно звено, всичко да бъде ясно, за да се знае как се продава, на кого се продава и за каква сума се продава", обясни националистът.

"Искаме да бъде наложен мораториум върху тези продажби, докато следващото управление не изгради това единно звено, което евентуално по прозрачен начин да продава тези имоти", категоричен е Чуколов.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия понеделник на август: Ракът и Девата се кефят на пътувания, но Лъвът е разсеян в мисли за бъдещето. Няма кой да свърши работата на Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия понеделник на август: Ракът и Девата се кефят на пътувания, но Лъвът е разсеян в мисли за бъдещето. Няма кой да свърши работата на Скорпиона
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Няма да има предсрочни избори – никой няма да поднесе властта на Радев на тепсия! Нидал Алгафари пред ПИК TV: Няма да има предсрочни избори – никой няма да поднесе властта на Радев на тепсия!
ново
Днес: 135
горещо
hot
най-четени новини в момента