BG EN

ПЪРВО В ПИК TV: Спецпрокуратурата иска постоянен арест за Нено Димов - докараха бившия министър в спецсъда (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ПЪРВО В ПИК TV: Спецпрокуратурата иска постоянен арест за Нено Димов - докараха бившия министър в спецсъда (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

27955
на 11.01.2020
ПЪРВО В ПИК TV: Спецпрокуратурата иска постоянен арест за Нено Димов - докараха бившия министър в спецсъда (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Специализираната прокуратура внесе в Специализирания наказателен съд искане за налагане на мярка за неотклонение „Задържане под стража“ на Нено Димов преди минути, съобщиха от там.

препоръчано

Предстои защитата да се запознае с мотивите и съдът да насрочи час за делото. Към 11,20 ч. Димов бе докаран в Специализирания съд, предаде репортер на ПИК. Той дойде с бус на съдебна охрана, но бе вкаран директно в сградата през подземния паркинг, докато медиите все още не са допускани на територията на съда, преди да започне заседанието. 

Минути преди 12 часа стана ясно, че то ще започне в 12,30 ч., предаде още репортерът на ПИК TV Вероника Янкова от Спецсъда.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК