BG EN

Пътни полицаи спасиха мъж със симптоми на инфаркт в задръстване на "Хемус"

Животът днес

Пътни полицаи спасиха мъж със симптоми на инфаркт в задръстване на "Хемус"

15708
на 22.07.2025
Пътни полицаи спасиха мъж със симптоми на инфаркт в задръстване на Хемус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Човешка съпричастност на полицейски служители днес предотврати инцидент на АМ "Хемус", съобщиха от пресцентъра на МВР.

препоръчано

По време на служебните им задължения по контрол на трафика на автомагистрала "Хемус", днес около 9:30 ч. служителите от сектор "Пътна полиция" в ОД на МВР - София Цветелин Хубанов и Георги Жеков получили информация, че в образувалото се задръстване в посока София има автомобил с пътник, който получавал симптоми на инфаркт.

Полицейските служители реагирали светкавично – бързо открили колата и с включена светлинна и звукова сигнализация я превели през колоната, след което водачката продължила безпрепятствено придвижването си към болнично заведение в столицата.

След оказаното съдействие двамата пътни полицаи отново се заели с преките си служебни ангажименти. През целия ден те ще осъществяват линеен контрол по магистралата с цел установяване на нарушители и ще следят за спазване на скоростните режими.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК