ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работник в дърводелски цех на фирма във Вършец е получил изгаряния на краката докато бил на смяна вчера, съобщиха от ОД на МВР в Монтана.
препоръчано
При опит да запали печка на дърва в цеха работникът използвал лесно запалима течност, с която полял дървата. При лумването си огънят обаче обхванал не само печката, но и краката му. Той успял да загаси огъня до идването на пожарната и полицията, но получил изгаряния.
Откаран е с линейка в болница в Монтана, където е настанен в хирургично отделение с изгаряния на долните крайници.
По случая е образувано досъдебно производство, уточниха от полицейската дирекция в Монтана.
Бащата на Сияна ИЗБУХНА: Васко не е малцинство. Васко е диагноза!
100816
преди 6 часа
Касапницата в София взе още една жертва
53495
преди 13 часа
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
39521
преди 14 часа


