ГОРЕЩО
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
Харалан Александров: Някъде в Европа елитите вече говорят с езика на Радев - войната в Украйна няма да бъде спечелена на бойното поле...
ВРЕМЕТО ПРОДЪЛЖАВА ДА Е НЕСТАБИЛНО! Вятър редува слънцето с облаци, от които се сипе дъжд, температурата гони 27° (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
РАВНОСМЕТКА! Американската супербомба е убила 82-ма бойци на „Ислямска държава“ в Афганистан
11828
на 15.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При американския удар със супербомбата GBU-43 в Афганистан са били убити 82-ма бойци от групировката „Ислямска държава“, съобщава Ню Йорк Таймс, позовавайки на официално изявление на властите в провинция Нангахар, на територията на която бе нанесен удара.
препоръчано
Отбелязва се, че информациите за това какви точно са загубите за терористите при удара все още се уточняват.
Както е известно на 13 април военовъздушните сили на Съединените щати бомбардираха територия на Афганистан, която е била под контрола на бойците от „Ислямска държава“.
свързани новини
От Пентагона отбелязаха, че при авиоудара е била използвана супермощна неядрена бомба, наричана „майката на всички бомби“.
Превод и редакция: ПИК
Сноудън: Бомбата в Афганистан разруши тунели на САЩ
21657
на 14.04.2017
Доволен! Тръмп се похвали с "много успешна мисия" в Афганистан (ВИДЕО)
23870
на 14.04.2017


