ГОРЕЩО
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
Диана Дамянова уличи пепетата в лъжа, с която насъскват джейзитата /по Кирил Петков/ срещу властта
Политологът Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Протестите нямат ясно лидерство и посока - ППДБ нямат право да говорят от името на митигнуващитге
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
13 души са задържани преди футболното дерби между „Левски“ и ЦСКА. Това съобщи заместник-директорът на СДВР старши комисар Антон Златанов, цитиран от пресцентъра на МВР.
препоръчано
„На територията на София всичко е под контрол. Няма никакви инциденти извън и на стадиона. Имаме само 13 задържани лица, което за такова дерби е доста добре“, заяви старши комисар Златанов. Той посочи, че лицата са задържани преди мача за притежание на наркотици, маски, боксове, ножове и други опасни средства, като двама са задържани и за неизпълнение на полицейско разпореждане.
свързани новини
СДВР: Задържани до момента са 18 футболни фенове
11767
на 15.10.2016
„Това е сравнително нормална бройка. На всички ще им бъде издадена глоба и забрана да посещават спортни мероприятия“, обясни Златанов.
Беласица взима бивш играч на ЦСКА
7128
преди 8 часа
Пирин обяви кризисен режим
5430
преди 8 часа
Лудогорец вади скрит коз срещу Славия
10008
преди 12 часа
ВЪЛНЕНИЯ В АРДА: Попето може да продължи с футбола, но при следното условие...
19934
преди 12 часа


